נדב

מתוך Abbapedia

קפיצה אל: ניווט, חיפוש
נדב הרשע בגן. ילד כאפות.
הגדל
נדב הרשע בגן. ילד כאפות.

נדב היה ילד שהלך לגן של תמר. אך נדב לא היה ילד ככל הילדים. נדב היה נוהג להציק לתמר ולהתעמר בה. למשל, נדב היה מרייר על הארמון שבנתה תמר בחול, עד שהיה זה מתפורר ומתמוטט בארגז החול. בנוסף, היה נדב מושך לתמר בשיערה הזהוב, ופעם אחת אף ניסה להונות אותה בטענה שמוצצה הוא מוצצו (תמר עלתה על ההונאה והעניין נגמר בטוב במקרה זה). בנוסף, נדב תמיד, אבל תמיד, היה מפשיט את בובתה של תמר וחושף לה את הכפתורים – דבר שהיה מכעיס מאד את תמר. אין ספק שנדב היה רשע לפחות כמו המן הרשע, ולכן הודבק לו הכינוי של המן הרשע ("הרשע"), כלומר - "נדב הרשע".


התערבות המשקיפים

ראה זאת אבא ונחרד, ומיד החליט לעשות מעשה. הלך אל הגן ופנה בדברי כיבושין אל נדב הרשע. מכיוון שנדב היה ינוקא קשוח-לב, עבר אבא למעשים נחרצים יותר, וכך אמר לו: "רב לך נדב! הרף ומספיק!". שמע זאת נדב, וזה לא הזיז לו. אולם משאמר זאת אבא שוב, השתכנע נדב מיד וחדל ממעשיו הנלוזים בה בעת.

נדב הרשע. "רשע בשבילי זו דרך חיים".
הגדל
נדב הרשע. "רשע בשבילי זו דרך חיים".
נדב הרשע. איזה מניאק!
הגדל
נדב הרשע. איזה מניאק!


יצוא המהפיכה

החזרו החיים לנוע על מי מנוחות? רק למראית עין. מכיוון שתורתו של נדב הרשע כבר הופצה למרחוק, ופגעה במשפחת וינברג השלווה במקום הכואב מכל. כאותו כמשון (ראה ערך) המשמיד כל הנקרה בדרכו, מצאה לה תורתו של נדב הרשע כר פורה ותקעה שורש בליבו התמים של אורי. עד מהרה החל אורי להתנכל לתמר המסכנה, שלא היתה מפונקת בכלל. הוא קרא לה "מפונקת" בהזדמנויות שונות, ובכלל התנהג בגועליות, תוך שהוא קורא לה "מפונקת אחת". ראה זאת אבא, ומיד הבין שזרע הרשע של נדב הרשע נבט בנפשו של בנו יחידו. מה עושים?

Commodore 64 – המחשב כבר בפנים. בתוך המקלדת, דההה!
הגדל
Commodore 64 – המחשב כבר בפנים. בתוך המקלדת, דההה!

תקיפת הכור

לא עזרו סנקציות קשות אשר הוטלו על אורי, ולמרות שאבא קרא לו בכל הזדמנות "נדב הרשע" ושאמא היכתה אותו (רק כדי להוציא ממנו את הדיבוק כמובן), נשאר אורי נדב הרשע. לבסוף נמצא הפתרון בדמות אותו מחשב commodore 64, אשר מהרגע שנכנס הביתה היה מרכז חייו של אורי נדב הרשע. כולם חשבו שאורי הפסיק להיות נדב הרשע, אבל האמת היא שפשוט לא עניין אותו יותר שום דבר חוץ מה- commodore 64. זה עניין אותו אפילו יותר מהאפרוחים שאבא היה מביא ממילואות כדי למות בבית. בכל זאת, תמר הצליחה להתפתח די יפה משהוסר ממנה האיום. אך עד היום, ברגעים בלתי צפויים, משתלט על אורי נדב הרשע, עיניו יורות זיקים ופיו יורק רסיסים, והוא עושה דברים רשעים.

לא נורא.

נדב "הרשע" כיום (צילום אילוסטרציה)
הגדל
נדב "הרשע" כיום (צילום אילוסטרציה)

כלים אישיים

sl
דומיין בעברית  דומיין  דומין  תוכנה לניהול  קשרי לקוחות  CRM, ניהול קשרי לקוחות  דומין בעברית  פורומים  ספרדית  גיבוי